59815024_2228325854097779_7649945647394586624_o
Problema ruta Sibiu...

Notifications
Clear all

Problema ruta Sibiu-Babeni(Sibiu-Medias)

Sorin Grădinar
(@sorin-gradinar)
Active Member Customer
  • Dupa instalarea rutei Sibiu-Babeni respectiv extensia Sibiu-Medias am ajuns la concluzia ca nu functioneaza comanda load/unload pessengers,la nici un scenariu cu calatori,am instalat/reinstalat si nici un efect,please help!
This topic was modified 3 months ago by Sorin Grădinar
Topic starter Posted : 02/07/2021 7:58 am
sashulea
(@sashulea)
New Member Customer

Și eu am aceeași problemă. Am intrat în Edit și am constatat că fiecare stație are doar o singură linie (în gările mai mari, eventual două) în care funcționează comanda load/unload. E de-ajuns însă o singură stație în care oprirea să fie pe o linie nefuncțională, că s-a dus tot scenariul. Poate ne lămurește cineva! Mulțumesc.

ReplyQuote
Posted : 02/07/2021 7:06 pm
Sorin Grădinar
(@sorin-gradinar)
Active Member Customer

Am rezolvat problema cu load/unload pessengers,trebuie reinstalat neaparat ,,Romanian asset pack,, https://railstudios.com/product/romanian-assets-pack/

ReplyQuote
Topic starter Posted : 04/07/2021 8:23 pm
Sorin Grădinar
(@sorin-gradinar)
Active Member Customer

Acum imi apare dupa iesirea din gara Lotru spre Sibiu,,Scenario Incomplet Bucuresti-Ploiesti missing license,,asta este tare de tot. Se poate ca ruta asta sa functioneze ever?

ReplyQuote
Topic starter Posted : 04/07/2021 8:26 pm
RazvanBug
(@razvanbug)
Helper

@sorin-gradinar

Probabil e din cauza ca aveti instalata ruta Bucuresti-Ploiesti de pe site-ul TrainMotion care a fost scoasa de pe site, eu as recomanda sa faceti un clean install la joc si fara acea ruta si cred ca totul va functiona cum trebuie dupa!

ReplyQuote
Posted : 23/07/2021 1:35 pm
Share:

Mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Mesajul a fost primit cu succes. Vom raspunde in cel mai scurt timp!