ajutor  

RSS
Andreimihai04
(@andreimihai04)
Active Member Customer

Buna ziua . Dupa ce instalez un fisier si incerc sal adaug in utilites exe imi da eroare si nu stiu de ce 

Posted : 24/07/2020 4:35 pm
Mihai Veghes
(@mihai-veghes)
Helper

Salut.
Fii mai specific, ce fisier iti da eroare? Poti posta o poza cu eroarea?

Ajutor echipa Railstudio Romania - Reskinner si Tester de scenarii.

ReplyQuote
Posted : 24/07/2020 7:42 pm
Andreimihai04
(@andreimihai04)
Active Member Customer

Deci dupa ce am instalat fisierul cu locomotive descarcat de pe site am intrat in utilites exe am dat refresh si install am adaugat fisierul cu locomotive an dat open  si dupa imi da eroare . Imi arata fix asa 

"Unhandled exception has occurred in your application . Of you click continue the application will ignore this error and attempt to continue . If you click quit the application will close immediately"

ReplyQuote
Posted : 25/07/2020 9:42 am
Mihai Veghes
(@mihai-veghes)
Helper

In primul rand ai postat in categoria gresita. Problema ta se incadreaza in topicul de Suport pentru Train Simulator 20XX, nu Trainz, care este un cu totul alt simulator.

In al doilea rand, eroarea este foarte deasa, am patit-o chiar si eu cand aveam o versiune de TS piratata si plina de addon-uri, Utilities crapa de fiecare data.

Cea mai simpla solutie este sa deschizi fisierul .rwp fie cu 7z sau cu WinRar, si sa il dezarhivezi unde iti este indicat.

ReplyQuote
Posted : 25/07/2020 11:06 am
Andreimihai04
(@andreimihai04)
Active Member Customer

Ok multumesc . Unde pot vedea de la ce developer este fiecare pachet 

ReplyQuote
Posted : 25/07/2020 1:06 pm
Mihai Veghes
(@mihai-veghes)
Helper

Daca ai in arhiva un folder ”Assets” il deschizi si cel sau cele care iti apar sunt developerii.

ReplyQuote
Posted : 25/07/2020 1:24 pm
Andreimihai04
(@andreimihai04)
Active Member Customer

@mihai-veghes

Am instalat fisierul lam transefart in rar insa banda unde ar trebui sa vad cat sa instalat ramane goala . Este tot o eroare sau este de la faptul ca dureaza mai mult ca sa se instaleze 

ReplyQuote
Posted : 25/07/2020 4:19 pm
Share:

Mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Mesajul a fost primit cu succes. Vom raspunde in cel mai scurt timp!

Please Login or Register