Ajutor instalare ru...

Ajutor instalare ruta Jibou-Sarmasag  

RSS
KevinVladila
(@kevinvladila)
New Member Customer

Buna ziua! Am descarcat toate materialele necesare pentru ruta Jibou-Sarmasag, insa nu pot da de cap instalarii.

M-am uitat peste articolele tutorial, insa nu gasesc fisierul executabil sau .rwp.

Ma poate ajuta cineva, sau indruma, pentru a putea instala aceasta ruta si scenariile aferente?

Va multumesc!

Posted : 18/10/2020 10:30 am
KevinVladila
(@kevinvladila)
New Member Customer

Am incercat sa ii dau de cap, am instalat practic tot ce este notat ca fiind necesar pentru ruta cu pricina, si imi apare in joc.

Cand incerc insa sa lansez un scenariu standard, imi apare ca lipsesc o groaza de chestii, vagoane si locomotive.

Pe pagina rutei informatia este foarte generala..tot freeware-ul de pe site. Ori mie imi spune jocul ca lipsesc lucruri care nici nu sunt pe site, ori nu le gasesc eu.

Procedura oricum incredibil de complicata, am incercat de mai multe ori sa instalez asseturile si tot ce se cere si tot nu reusesc sa lansez un scenariu.

Ce trebuie sa fac?

ReplyQuote
Posted : 18/10/2020 2:50 pm
KevinVladila
(@kevinvladila)
New Member Customer

Eroare consist, failed to load scenario, si la fiecare scenariu o lista diferita de vagoane/locomotive lipsa. Nu stiu ce sa mai fac si de unde sa le mai descarc

ReplyQuote
Posted : 18/10/2020 3:04 pm
Share:

Mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Mesajul a fost primit cu succes. Vom raspunde in cel mai scurt timp!

Please Login or Register